KURUMSAL TAHSİS

            Kurumsal Tahsis

            Kurumsal tahsis hizmeti; kurumsal firmalara yönelik olarak gerçekleştirilmekte olan araç tahsis hizmetlerini kapsamaktadır. Araçlar, özel şoförlü olarak tahsis edilmektedir. Kurumsal firmalar genellikle iş seyahati, iş organizasyonları ve fuar gezileri gibi organizasyonlar için kurumsal tahsis hizmetlerinden faydalanmaktadır.

            Kurumsal tahsis hizmetinin amacı firmaların transfer ihtiyaçlarına kaliteli ve çözüm odaklı bir şekilde yanıt verebilmek olarak açıklanabilmektedir.

                                               Kurumsal Tahsis Hizmetleri

            Kurumsal VIP araç temini hizmetleri, birçok kurumsal firma tarafından tercih edilmekte olan bir hizmet olarak öne çıkmaktadır. Kurumsal tahsisin firmalar için birçok avantajı bulunmaktadır. Bu nedenle de firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan bir hizmet olarak öne çıkmaktadır.

            Öncelikle değinilmesi gereken ilk noktaprofesyonel çalışma olacaktır. Kurumsal firmalar, profesyonel sınırlar içerisinde çalışmak isterler. Çünkü sektörler, buna ihtiyaç duymaktadır. İş gezileri, iş görüşmeleri ya da sektörel fuarlar gibi organizasyonlarda iyi bir izlenim bırakmak firmalar açısından son derece önemli bir durum olarak göze çarpmaktadır.            

            İyi bir ilk izlenim bırakmanın yollarından birisi debu tip işlerdeki seyahatleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekten geçmektedir. Bunun için araç satın almak, firmalar açısından doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Bu hem daha maliyetli hem de daha uğraştırıcı bir yol olmaktadır. Şehir dışına çıkma gibi durumlarda araçların taşınması zorlayıcı olmaktadır. Çeşitli organizasyonlar için gidilecek olan şehire araçlarla gitmekzorlayıcı bir durum olacaktır. Diğer yandan araç kiralamakta gereken ihtiyaçların tam anlamıyla karşılanamamasına neden olabilmektedir. Bu noktada en doğru yaklaşımlardan birisi de Kurumsal VIP araç kiralama olacaktır.

            Firmamız bünyesinde yer alan araçların tamamı üst düzey, gerekli bakımları hiçbir zaman aksatılmadan yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Ayrıca deneyimli iletişim ekibimiz ve güler yüzlü şoförlerimiz bulunmaktadır. Bu sayede oldukça profesyonel ve müşteri odaklı bir hizmet sunma başarısına sahibiz.

            Hizmet sektöründe en ince detaylar bile oldukça önemli olup, hiçbir şekilde göz ardı edilmemelidir. Firmamızda müşterilerine en iyi seçenekleri sunabilmek için gereken her türlü çalışmayı yapmakta, hiçbir şeyden kaçınmamaktadır.

                                               Kurumsal VIP Araç Kiralama

            Kurumsal firmalar, Kurumsal araç kiralama hizmetlerine başvurmaktadır. Bunun birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan birisi de imaj olacaktır. Neredeyse bütün kurumsal firmalar, güçlü bir imaja sahip olmak istemektedir. Bunun temel nedeni ise rekabettir. Kurumsal firmalar, rakiplerinden bir adım olsun öne çıkabilmek için kurumsal tahsis hizmetlerinden etkin bir şekilde yararlanıyor.           

            Şoförlü ve elit araç kiralama hizmetleri sayesinde firmalarınızın iş fuarlarında ya da iş toplantılarında en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayabilirsiniz. VIP araçlardan oluşan araç ağımız içerisinden yapacağınız iş, kullanacağız yer gibi faktörler göz önünde bulundurularak, özel araçlar seçilecektir. Peki, firmalar neden kurumsal tahsis hizmetlerinden faydalanıyor?

                                               Kurumsal Tahsis Hizmetleri Avantajları

            Kurumsal araç tahsisi hizmetleri birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar arasından ön plana çıkanlar ise şu şekilde sıralanabilir;

            Kurumsal firmalar misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak istemektedir. Bunun bir yolu da kurumsal VIP araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak olacaktır. İş görüşmesi, toplantı gibi sebeplerle firmanıza gelecek olan misafirleri özel bir şekilde karşılamanız faydalı olacaktır.  Özel bir karşılama yapmanın en iyi yollarından birisi de özel araçlar kullanmaktır.

            VIP araç tahsis hizmetlerinin en büyük avantajı ise konforlu ve lüks bir yolculuk deneyimi yaşatmasıdır. Araç içerisinde yer alan koltuklardan tutunda araç içi Wi-fi sistemi gibi birçok şey müşteriler düşünülerek özel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm bu hizmetler sayesinde misafirlerin en elit şekilde ağırlanması sağlanmış olur.

            VIP kurumsal tahsis hizmetleri son derece ekonomiktir. Fiyat açısından, özellikle de uzun mesafeli seyahatler göz önünde bulundurulduğunda emsallerine göre çok daha uygun fiyatlara sahiptir.

 

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Rezervasyon